• Ciapek

• OGŁOSZENIE !!!

Szkolne Koło Caritas zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi o dobrych sercach, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Schronisko "Ciapek" w Hajnówce pilnie potrzebuje koców (starych, niepotrzebnych, zalegających gdzieś w otchłaniach szaf ;) oraz karmy, by jego podopieczni mogli przetrwać nadchodzącą zimę. Szczegóły dotyczące zbiórki znajdą Państwo na załączonych plakatach. Prosimy o przynoszenie koców i karmy do 30 listopada 2023 r. do sali nr 3. Wszystkim darczyńcom z serca DZIĘKUJEMY !!!

Ewelina Oksiuta

Szkolne Koło Caritas