• Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

• Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku po raz kolejny włącza się w obchody Dnia Papieskiego. W 2023 roku ogłasza osiemnastą edycję konkursu plastycznego „ Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy dzieci i młodzież z całej Polski.

Zachęcamy nauczycieli, katechetów, rodziców, a przede wszystkim dzieci i młodzież do udziału w Konkursie propagującym osobę i nauczanie Świętego Jana Pawła II.

W załączeniu Regulamin Konkursu wraz z kartami zgłoszeń oraz pismo informujące.

Pd__Konkurs_plastyczny__Swiety_Jan_Pawel_II_w_oczach_dziecka_.zip