- Inauguracja roku szkolnego 2009/2010
- IX Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru
- Spotkanie modzieży w Serpelicach
- 70.rocznica agresji sowieckiej na Polskę
- Ocalić od zapomnienia…
- Dzień Edukacji Narodowej
- Ślubowanie gimnazjalistów
- Ślubowanie uczniów klas pierwszych sp
- 91 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
- Cecyliada 2009
- Katyń 1940r.
- Wyprawa - nie tylko w przeszłość
- Drohiczyn - miasto na drodze?
- Spotkanie opłatkowe
- Spotkanie z mieszkańcami Domu Starców w Nurcu
- Podsumowanie akcji
- WIELKA LOTERIA NA RZECZ ZAKUPU LEKTUR SZKOLNYCH
- W zimowej scenerii
- Szlakiem powstania styczniowego… na saneczkach
- Choinka noworoczna maluchów
- Origami
- Integracyjna wycieczka gimnazjalistów do Białegostoku
- Sybiracy
- Konkurs Palmy Wielkanocnej
- Dzień Ziemi
- Dzień Patrona
- Wyprawa do Dubicz Cerkiewnych
- Wycieczka na Św. Górę Grabarkę
Origami
VIII ŚWIĘTO ORIGAMI I ROZSTRZYGNIĘCIE
IV REGIONALNEGO KONKURSU „ MISTRZ ORIGAMI”
6 marca 2010 r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku spotkali się miłośnicy starej wschodniej sztuki składania papieru z województwa podlaskiego oraz laureaci konkursu, by w atmosferze dobrej zabawy zgłębiać tajniki origami, wymienić się doświadczeniami i zaprezentować swoje umiejętności.
Organizatorami Święta Origami i konkursu byli: Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku i Białostocki Klub Polskiego Centrum Origami.
W tym roku Święto Origami i konkurs zostały objęte honorowym patronatem przez Ambasadę Japonii w Polsce, Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podlaskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku, a patronat medialny: TVP Białystok.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się pokonkursowa wystawa z cyklu „BAJKOWY ŚWIAT ORIGAMI".
Na konkurs wpłynęło 721 prac z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Komisja konkursowa nagrodziła 79 prac. Wśród laureatów byli uczniowie z Zespołu Szkół w Boćkach:
- Wysocki Artur – klasa II „B”
- Wysocki Daniel – oddział przedszkolny
- Żołyńska Dominika – klasa II „B”
- Żołyńska Gabriela - klasa II „B”
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatorów.
Gratulujemy!