DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Sprawozdanie z dyskoteki andrzejkowej.

W dniu 24 listopada SU zorganizował dyskotekę andrzejkową.  Uczennice klasy IIIB przygotowały wróżby, które cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród bawiącej się młodzieży. Wielką pomoc okazała nam pani Krystyna Wołosik, która wspaniale ucharakteryzowana na wróżkę  wróżyła chętnym z ręki. Kolejka do wróżki nie malała przez całą dyskotekę, uczniowie chcieli usłyszeć przepowiednie dotyczące swojej przyszłości. W czasie dyskoteki odbył się kiermasz ciast., przyniesionych  przez uczniów. Ciasta sprzedawały się wyśmienicie. Kwota 40 zł ze sprzedaży ciast została przekazana na konto SU.

Dyskoteka trwała do godzinie 19, wszystkim do końca dopisywały wspaniałe humoru i parkiet był pełen tańczących.

Elżbieta Karczewska