Podsumowanie współzawodnictwa sportowego powiatu bielskiego  o Puchar Starosty | Wojewódzkie i Powiatowe podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół 2016/17 | SUKCESY SPORTOWE 2016/2017 | SUKCESY SPORTOWE 2015/2016 | IGRZYSKA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW 2014 | BIEGI PRZEŁAJOWE | SUKCESY SPORTOWE 2013/2014 | IGRZYSKA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH | WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ | WIOSENNE BIEGI I NIE TYLKO | RĘCZNA | UDANE STARTY UCZNIÓW | NA WOJEWÓDZKIM PODIUM | POWIATOWY KALENDARZSPORTOWY 2012/2013 | PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA 2012 | SUKCESY SPORTOWE 2011/2012 | Sukcesy biegaczy przełajowych | Halowy turniej piłki nożnej | Osiągnięcia sportowe 2009/2010 | Igrzyska w indywidualnych biegach przełajowych | Igrzyska w piłce nożnej chłopców | Osiągnięcia w roku szkolnym 2008/2009 | Sprawozdania 2008/2009 | Sprawozdania 2010/2011

Sport w SP

Osiągnięcia w roku szkolnym 2008/2009

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Boćkach w roku szkolnym 2008/2009.

 

 

           

 

Imię i nazwisko

Rodzaj zawodów sportowych

 Miejsce

 

Karolina Kobryńska

Agnieszka Rękawek

Katarzyna Łobasiuk

Żaneta Olszewska

Paulina Popławska

Mariola Tarantowicz

Justyna Kosińska

Luiza Mężyńska

Katarzyna Mikunowicz

Karolina Kalinowska

Igrzyska Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

 

 

 

Finał grupy południowej w sztafetowych biegach przełajowych

II

 

 

 

 


IX

 

Maciej Kuczyński

Grzegorz Waszkiewicz

Maciej Derehajło

Sylwester Kulczewski

Patryk Kruszewski

Sebastian Szklarz

Mateusz Michalski

Sebastian Osmólski

Patryk Gajko

Kamil Orzełowski

Igrzyska Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

 

            VII

 

Żaneta Olszewska

Karolina Jurczuk

Karolina Kobryńska

Agnieszka Rękawek

Maciej Derehajło

Grzegorz Waszkiewicz

Igrzyska Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

              II

            VIII

              VI

              IX

               II

              VI

 

Grzegorz Waszkiewicz

Maciej Derehajło

Finał grupy południowej w indywidualnych biegach przełajowych

 

Mistrzostwa Województwa w indywidualnych biegach przełajowych

             IV

            XIV

 

 

             

           udział

 

Hubert Gołaszewski

Mateusz Michalski

Maciej Kuczyński

Wojciech Jakubowski

Krzysztof Truskowski

Sebastian Szklarz

Gabriel Kulik

Damian Wierciński

Rafał Kaliszewicz

Igrzyska Powiatu w piłce nożnej

 

 

Finał grupy południowej w piłce nożnej

 

Turniej piłki nożnej Coca-Cola Cup

               II

 

 

 

             VIII

 

 

 etap rejonowy II

 

Magdalena Korpacz

Luiza Mężyńska

Gabriela Jaźwińska

Agnieszka Rękawek

Gabriela Kaliszewicz

Justyna Kosińska

Paulina Chmur

Paulina Popławska

Karolina Kobryńska

 

Igrzyska Powiatu w piłce ręcznej

               IV

 

Maciej Kuczyński

Gabriel Kulik

Mateusz Michalski

Hubert Gołaszewski

Krzysztof Truskowski

Maciej Łukaszewicz

Wojciech Jakubowski

Kamil Orzełowski

Rafał Kaliszewicz

Igrzyska Powiatu w piłce ręcznej

              III

 

Anna Andrzejewska

Ilona Czarniawska

Kinga Zajączkowska

Magdalena Zawadzka

 

 

 

Maciej Łukaszewicz

Hubert Gołaszewski

Wojciech Jakubowski

Mateusz Michalski

Igrzyska Powiatu w szachach

 

Finał grupy południowej w szachach

 

 

 

Igrzyska Powiatu w szachach

                I

 

               V

 

 

 

 

               II

 

Grzegorz Waszkiewicz

Maciej Derehajło

Patryk Gajko

Kamil Orzełowski

Maciej Kuczyński

Karolina Jurczuk

Żaneta Olszewska

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych LZS

               I

              II

             VI

              I

             VII

               I

             VII 

     drużynowo III

 

Grzegorz Waszkiewicz

Maciej Derehajło

Karolina Jurczuk

Żaneta Olszewska

Mistrzostwa Województwa w indywidualnych biegach przełajowych LZS

             III

             XI

             VI

              XI

   drużynowo VII

 

Paulina Popławska

Karolina Jurczuk

Karolina Kobryńska

Karolina Kalinowska

Mariola Tarantowicz

Luiza Mężyńska

Gabriela Jaźwińska

Katarzyna Mikunowicz

Igrzyska Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

 

 

Finał grupy południowej w czwórboju lekkoatletycznym

              III

 

 

 

              XII

 

Maciej Kuczyński

Mateusz Michalski

Kamil Orzełowski

Patryk Kruszewski

Sebastian Osmólski

Igrzyska Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

                V

 

Grzegorz Waszkiewicz

Maciej Derehajło

Patryk Gajko

Michał Chłud

Sebastian Szklarz

 

 

 

 

Karolina Jurczuk

Żaneta Olszewska

Julita Dmitruk

Dominika Gajko

Martyna Wińska

Marcelina Anusiewicz

Katarzyna Twarowska

 

Igrzyska Powiatu w trójboju lekkoatletycznym

 

Finał grupy południowej w trójboju lekkoatletycznym

 

 

 

 

Igrzyska Powiatu w trójboju lekkoatletycznym

 

Finał grupy południowej w trójboju lekkoatletycznym

              III

 

 

              XI

 

 

 

 

 

              

         
III

 

 

             

          
X

 

 

 

Maciej Kuczyński

 

Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca gminy i powiatu „Wieści Podlaskich”.

 

 

 

I

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boćkach
    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boćkach
    ul. Dubieńska 4
    17-111 Boćki




  • / fax:(85)731-31-68
    sekretariat czynny w godz. 8.00- 16.00
    tel. (85)731-31-68
    księgowość czynna w godz. 8.00- 16.00
    tel.(85)731-31-67


Galeria zdjęć