NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA

„Najpiękniejsza szopka lub gwiazda bożonarodzeniowa”

22 grudnia 2011 r. o godzinie 1100 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym podczas wigilii szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu na wykonanie „Najpiękniejszej szopki lub gwiazdy bożonarodzeniowej” w ramach projektu „BOŻE NARODZENIE WCZORAJ I DZIŚ”. Celem konkursu było kultywowanie wśród uczniów tradycji wykonywania szopek i gwiazd, przypomnienie i przybliżenie wydarzeń związanych z narodzeniem Jezusa, integracja rodziny związana ze wspólnym wykonaniem szopki lub gwiazdy, rozwijanie wyobraźni twórczej, prezentacja talentów artystycznych.

Na konkurs wpłynęło 59 prac z okolicznych szkół. Komisja konkursowa nagrodziła 19 prac. Wśród laureatów byli uczniowie z Zespołu Szkół w Boćkach:

• Chłud Magdalena - klasa I

• Korzunowicz Julia – klasa I

• Kosz Jakub – klasa I

• Lipińska Amelia – klasa I

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatorów, a pozostali uczniowie - nagrody pocieszenia.

Dziękuję rodzicom, którzy poświęcili swój czas, by wspólnie z dziećmi wykonać prace na konkurs oraz tym, którzy zawieźli laureatów na podsumowanie konkursu.

Gratuluję wszystkim i zachęcam do brania udziału  w innych konkursach.

Bociuk Alicja