WSPÓLNA WIGILIA Z RODZICAMI KLASY III A

Klasowa wigilia z rodzicami

To była trzecia wspólna wigilia klasowa. W dniu 21.12.2011 do szkoły przybyli rodzice wszystkich uczniów klasy III a. W czasie, gdy uczniowie brali udział w szkolnym spotkaniu opłatkowym, rodzice rozstawili potrawy na wcześniej przygotowanych stołach.

Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu życzeń, wszyscy zasiedli do stołu, na którym znalazły się tradycyjne potrawy.

Dzieci zaprezentowały rodzicom przygotowany na tę okazję krótki montaż słowno – muzyczny, w którym znalazły się między innymi nowe pastorałki i życzenia świąteczne dla wszystkich członków rodziny. Rodzice z dużym zainteresowaniem obserwowali występy swoich pociech.

Było też wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie akordeonu, na którym grał Marek Turkowicz.

Spotkanie wigilijne upłynęło w serdecznej, rodzinnej atmosferze. Mam nadzieję, że pozostaną po nim na długi czas miłe wspomnienia.

Dziękuję rodzicom za ich zaangażowanie w przygotowanie uroczystości i pragnę, by spełniły się wszystkie składane życzenia.

Alicja Szymczuk