WYJAZD DO DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W NURCU

Sprawozdanie  z wyjazdu do Domu Pomocy Społecznej  w Nurcu

Wzorem lat ubiegłych zaplanowaliśmy spotkanie z pensjonariuszami DPS w Nurcu. Przygotowania do wyjazdu rozpoczęliśmy kilka tygodni wcześniej. W świetlicy szkolnej uczniowie pod opieką pani Agnieszki  Śnitkowskiej wykonali około 50 kartek świątecznych. Pomoc okazała nam też pani Elżbieta Lewandowska, która przekazała kilkanaście kartek wykonanych przez uczniów na kółku plastycznym oraz pani Anna Kudrewicz oferując nam poświąteczne ramki oraz przepiękne bombki.

21 grudnia  po spotkaniu opłatkowym i wigiliach klasowych w świątecznej atmosferze uczniowie wraz z Księżmi parafii katolickiej i prawosławnej, panią Walentyną Gawryluk, panem Kazimierzem Pietraszko oraz zastępcą opiekuna SU panem Marcinem Sawickim wybraliśmy się  z świąteczną wizytą do  pensjonariuszy domu opieki w Nurcu. Zbliżające się święta, wspólne kolędy świąteczna atmosfera sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy zarówno dla pensjonariuszy jak i dla uczniów, długo pozostanie w ich pamięci.