WYJAZD DO PARKU WODNEGO W HAJNÓWCE

Jedną z propozycji spędzenia czasu wolnego na feriach, dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Boćkach, był wyjazd do Parku Wodnego w Hajnówce. W dniu 26 stycznia trzydziestodwuosobowa grupa uczniów pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego - pani Eugenii Matwiejuk, pana Marcina Sawickiego oraz pedagoga szkolnego - pani Anny Marczuk, relaksowała się w Aquaparku w Hajnówce.

Uczniowie mogli skorzystać z licznych atrakcji obiektu : basenu rekreacyjnego, mini zjeżdżalni, sztucznej rzeki lub fal morskich, licznych masażerów, podwodnego gejzeru, przeciwprądów, basenu jaccuzi.

Dzięki współpracy z Urzędem Gminy w Boćkach, który nieodpłatnie udostępnił przejazd autokarem, uczniowie naszej szkoły na sportowo i z pożytkiem dla zdrowia mogli w pełni wykorzystać ten dzień wolny od nauki.

Anna Marczuk