BAL KARNAWAŁOWY

Nie ma karnawału bez hucznego balu - w tym roku taka uroczystość odbyła się w naszej szkole w ostatki. Na balu w kolorowych i pomysłowych przebraniach zgromadzili się wszyscy uczniowie klas I-III oraz obu grup przedszkolnych. Uczniowie szaleli na parkiecie w rytm dziecięcych przebojów. Chętnie też uczestniczyli w konkursach: tańczyli na gazecie lub trzymając się za uszy, wykonywali zadania wylosowane z magicznej puszki wróżki, brali udział w zabawie ruchowej pt.,,Historia Kopciuszka”. Wraz z wychowawczyniami dzieci odtańczyły również „Macarenę” i „Kaczuszki”. Za zaangażowanie w wykonywanie zadań każda z klas otrzymała słodką nagrodę. Zabawa trwała do utraty tchu i była doskonałą okazją do integracji uczniów.

Katarzyna Makarska