- SUKCESY SPORTOWE 2016/2017
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2016/2017 - DZIEWECZĘTA
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2016/2017 - CHŁOPCY
- SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2015/2016
- SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2015/2016
- MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH - DZIEWCZĘTA
- SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
- BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 DZIEWCZĘTA
- BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 CHŁOPCY
- POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY I GRUPY POŁUDNIOWEJ NA ROK 2014/15
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - DZIEWCZĘTA
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - CHŁOPCY
- SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2013/2014
- SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2013/2014
- GIMNAZJADA W SZACHACH
- GIMNAZJADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
- WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
- Unihokej chłopcy 2013
- SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT W ROKU SZK. 2012/2013
- Unihokej dziewczęta 2013
- SUKCESY SPORTOWE 2012/2013
- POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY 2012/2013
- Sukcesy sportowe 2011/2012
- WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE 2012
- Gimnazjada w drużynowych szachach 2011
- Sztafetowe biegi przełajowe 2011
- Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych 2011
- Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym
- Gimnazjada w futsalu chłopców
- Gimnazjada w badmintonie
- Sukcesy sportowe 2010/2011
- Plebiscyt na najlepszego sportowca 2011 - dziewczęta
- Osiągnięcia dziewcząt 2009/2010
- Plebiscyt 2010 dziewczęta
- Dziewczęta 2008/2009
Dziewczęta 2008/2009
Osiągnięcia w sporcie Dziewcząt Gimnazjum
kl. I - III rok szk. 2008/2009Nazwisko i imię
Klasa
Miejsce
Osiągnięcie
Tymosiak Marta
IIA
IV
Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych i awans do finału wojewódzkiego
Tymosiak Marta
IIA
XXV
Finał wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych
Rzepniewska Anna
IIIA
I
drużynowo
Mistrzostwa Gimnazjady
Powiatu w szachach i awans do finału grupy południowej ( VII miejsce)
Kobryńska Sylwia
IIIA
Zambrowska Natalia
IIIA
Zajączkowska Aneta
IIIA
Kobryńska Sylwia
IIIA
V drużynowo
Gimnazjada powiatu bielskiego w sztafetowych biegach przełajowych
Zambrowska Natalia
IIIA
Rzepniewska Anna
IIIA
Tymosiak marta
IIA
Dmitruk Marta
IIA
Antoszuk Justyna
IIC
Pawłowska Justyna
IIC
Paszko Dorota
IB
Waszkiewicz Ewelina
IB
Wiercińska Angelika
IB
Kuczerepa Kamila
IB
Pietraszko Aleksandra
IB
Mojsik Monika
IIA
IV drużynowo
Mistrzostwa powiatu szkół gimnazjalnych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
Tymosiak Marta
IIA
Dmitruk Marta
IIA
Pawłowska Justyna
IIC
Kobryńska Sylwia
IIIA
III drużynowo
II Gimnazjalny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Boćkach
Zambrowska Natalia
IIIA
Derehajło Agnieszka
IIIB
Jankowska Emilia
IIIB
Górska Magdalena
IIIB
Zalewska Magdalena
IIIB
Pawłowska Justyna
IIC
Dmitruk Marta
IIA
Filim Magda
IIIC
Mojsik Monika
IIA
Pawłowska Justyna
IIC
IX
VII Turniej Tenisa Stołowego w Wyszkach o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Brańsku
Filim Magda
IIIC
XII
Tymosiak Marta
IIA
II
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe LZS
Pawłowska Justyna
IIC
VII
Wiercińska Angelika
IB
VIII
Kosińska Karolina
IB
XIX
Paszko Dorota
IB
XX
Tymosiak Marta
IA
V
Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe LZS
Tymosiak Marta
IA
II
Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Gminy Boćki 2008r.
Mojsik Monika
IIA
I
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Dmitruk Marta
IIA
II
Filim Magdalena
IIIC
III