SUKCESY SPORTOWE 2016/2017 | NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2016/2017 - DZIEWECZĘTA | NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2016/2017 - CHŁOPCY | SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2015/2016 | SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2015/2016 | MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH - DZIEWCZĘTA | SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT | BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 DZIEWCZĘTA | BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 CHŁOPCY | POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY I GRUPY POŁUDNIOWEJ NA ROK 2014/15 | NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - DZIEWCZĘTA | NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - CHŁOPCY | SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2013/2014 | SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2013/2014 | GIMNAZJADA W SZACHACH | GIMNAZJADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH | WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ | Unihokej chłopcy 2013 | SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT W ROKU SZK. 2012/2013 | Unihokej dziewczęta 2013 | SUKCESY SPORTOWE 2012/2013 | POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY 2012/2013 | Sukcesy sportowe 2011/2012 | WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE 2012 | Gimnazjada w drużynowych szachach 2011 | Sztafetowe biegi przełajowe 2011 | Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych 2011 | Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym | Gimnazjada w futsalu chłopców | Gimnazjada w badmintonie | Sukcesy sportowe 2010/2011 | Plebiscyt na najlepszego sportowca 2011 - dziewczęta | Osiągnięcia dziewcząt 2009/2010 | Plebiscyt 2010 dziewczęta | Dziewczęta 2008/2009

Sport w gimnazjum

Sztafetowe biegi przełajowe 2011

 

 

SPRAWOZDANIE Z GIMNAZJADY  POWIATU  BIELSKIEGO

W  SZTAFETOWYCH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH

                             

  Dnia 27 października 2011r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim zostały przeprowadzone  mistrzostwa powiatu szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.  Startowali uczniowie urodzeni w 1996r i młodsi na dystansie 10x800m dziewczęta i 10x1000m chłopcy. W  zawodach wystartowało 14 zespołów  Łącznie wzięło udział 140 uczniów.

Dla trzech najlepszych szkół wśród dziewcząt i wśród chłopców wręczono puchary i  pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Bielsku Podlaskim z dotacji  Urzędu Miasta w Bielsku Podlaskim.

Klasyfikacja drużynowa

Dziewcząt                                                                 Chłopców

1. PG  WYSZKI                                - 30.03s            1. PG   BOĆKI  - 31.10 s  

(Krasowska Monika,Mierzwińslka Agnieszka,                           (Gajko Patryk,Szklarz Sebastian,Waszkiewicz

Kondraciuk Anna, Sawoniuk Agnieszka, Chomicka                  Grzegorz,Majewski Sebastian,Kuczyński Maciej,

Kamila,Borowska Marta,Olendzka Anita,Pietraszko                  Chmur Wojciech,Orzełowski Kamil,Jakubowski

Natalia,Młodzianowska Paulina,Walicka Anna                           Wojciech,Derehajło Maciej,Ochrymiuk Bartosz

op. Stanisław Wasilewski                                             op. Eugenia Matwiejuk

 

2. PG – 3 BIELSK PODLASKI       - 30.18             2. PG – 1 BIELSK PODLASKI   - 31.25

(Julia Paniutycz,Pawluczuk Paulina,Czyżkowska                        (Daniłowski Daniel,Kos Marek,Kiełsa Jakub,

 Sylwia,Klimczuk Anna,Ładniak Iza, Suszyńska                          Lewandowski Łukasz,Bagluk Mateusz,Sidun

 Dominika,Dorosz Konstancja,Naumczuk Ola,                             Patryk,Bolesta Rafał,Koc Mateusz, Tomczuk

Doroszkiewicz Klaudia,Smorczewska Angelika                          Konrad,Wasilewski Adrian,Bagiński Paweł

             op. Piotr Nikołajuk/Stasiuk)                                              op. Rafał Mańko )

 

3. PG   BOĆKI  - 31.22                                                                   3. PG   WYSZKI         - 31.45

 (Kruk Milena, ,Dmitruk, Julita, ,Kondrat Joanna,                (Górski Dawid,Topolewski Mateusz,Marczuk

 Popławska Magda, Tarantowicz Mariola,                           Kamil,Piotrowski Mateusz,Kamiński Jakub,

 Olszewska Żaneta, ,Popławska  Paulina, ,Paszko              Falkowski Albert,Bębenek Jakuk,Górski Paweł,

Halina,  Kobryńska Karolina, ,Michalska Marta                   Niewiński Przemysław, Niewiński Radosław

   op. Barbara Sęk )                                                                            op. Jacek Falkowski )        

      

4. PG   BRAŃSK    - 31.47                                           4. PG  ORLA   - 32.35

 (Olech Kinga,Pietrzykowska Anna,Woińska                         (Bujniuk Andrzej,Bańkowski Andrzej,Grygoruk

 Dżesika,Puchalska Beata,Pietrzykowska                              Mariusz,Leoniuk Michał,Aleksiejuk Marcin,

 Kamila,Wróblewska Katarzyna,Choroszkiewicz                     Nazarewicz Mateusz,Kulik Dawid,Grygoruk

 Emilia,Nawarenko Katarzyna,Kmorowska Julia                      Patryk,Burak Kamil,Barszczewski Daniel

  op. Dorota Olech                                                          op. Jerzy Grygoruk

 

5. PG – 1 BIELSK PODLASKI  - 33.13      5. PG  AUGUSTOWO -3 2.39

 

6. PG   AUGUSTOWO   - 35.35                  6. PG – 3 BIELSK PODLASKI - 34.01

 

                                                                        7. PG  BRAŃSK  - 34.52

 

                                                                               8. PG – 2 BIELSK PODLASKI - 35.50

                                                                                                                     

Po cztery najlepsze szkoły wśród dziewcząt i wśród chłopców, awansowały do finału  grupy południowej, który odbył  się  27 marca 2012r. w Supraślu. Dziewczęta zajęły 11 miejsce uzyskując czas 40:54, chłopcy zas 8 miejsce z czasem 35:03.

 

 Barbara Sęk

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boćkach
    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boćkach
    ul. Dubieńska 4
    17-111 Boćki




  • / fax:(85)731-31-68
    sekretariat czynny w godz. 8.00- 16.00
    tel. (85)731-31-68
    księgowość czynna w godz. 8.00- 16.00
    tel.(85)731-31-67


Galeria zdjęć