SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2015/2016 | SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2015/2016 | MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH - DZIEWCZĘTA | SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT | BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 DZIEWCZĘTA | BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 CHŁOPCY | POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY I GRUPY POŁUDNIOWEJ NA ROK 2014/15 | NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - DZIEWCZĘTA | NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - CHŁOPCY | SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2013/2014 | SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2013/2014 | GIMNAZJADA W SZACHACH | GIMNAZJADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH | WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ | Unihokej chłopcy 2013 | SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT W ROKU SZK. 2012/2013 | Unihokej dziewczęta 2013 | SUKCESY SPORTOWE 2012/2013 | POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY 2012/2013 | Sukcesy sportowe 2011/2012 | WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE 2012 | Gimnazjada w drużynowych szachach 2011 | Sztafetowe biegi przełajowe 2011 | Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych 2011 | Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym | Gimnazjada w futsalu chłopców | Gimnazjada w badmintonie | Sukcesy sportowe 2010/2011 | Plebiscyt na najlepszego sportowca 2011 - dziewczęta | Osiągnięcia dziewcząt 2009/2010 | Plebiscyt 2010 dziewczęta | Dziewczęta 2008/2009

Sport w gimnazjum

SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2015/2016

Sukcesy sportowe dziewcząt z gimnazjum  w  roku szk. 2015/2016r.

 

1.     I miejsce drużynowo w mistrzostwach powiatu szkół gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt  i 7 miejsce w finale grupy południowej ( na 37 gimnazjów)

Indywidualnie :

Kl. I

Kudrewicz Milena – 3 miejsce – awans   do finału grupy południowej i 22 miejsce w finale grupy południowej

Michalska Martyna – 6 miejsce – awans   do finału grupy południowej i 41 miejsce w finale grupy południowej

Kosińska Sylwia – 8 miejsce – awans   do finału grupy południowej

Olszewska Alicja – 16 miejsce

Filim Weronika – 17 miejsce

 

Kl. II

 

Żołyńska Dominika – 3 miejsce – awans   do finału grupy południowej i 20 miejsce w finale grupy południowej

Gajko Gabriela – 4 miejsce – awans   do finału grupy południowej i 27 miejsce w finale grupy południowej

Antoszuk Julia – 6 miejsce – awans   do finału grupy południowej i 50 miejsce w finale grupy południowej

Sawicka Julia – 19 miejsce

Popławska Weronika – 20 miejsce

 

Kl. III

Litwinczuk Aleksandra – 1 miejsce – awans   do finału grupy południowej i 14 miejsce w finale grupy południowej , awans do finału wojewódzkiego ; 43  miejsce w finale wojewódzkim

Sokołowska Katarzyna – 7 miejsce – awans   do finału grupy południowej i 22 miejsce w finale grupy południowej

Piotrowska  Izabela – 11 miejsce i 44 w finale grupy południowej

Mikunowicz Ewelina – 17 miejsce

Osmólska Urszula – 18 miejsce

 

2.     I miejsce w mistrzostwach powiatu szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i VIII miejsce w finale grupy południowej.

( A. Litwińczuk, K. Sokołowska, U. Osmólska, I. Piotrowska , W. Popławska, D. Żołyńska, J. Sawicka, J. Antoszuk, E. Dmitruk, G. Litwinczuk, A. Gajko. G. Gajko)  

3.     III miejsce w gimnazjadzie powiatu w piłce ręcznej ( A. Litwińczuk, K. Sokołowska, U. Osmólska, M. Wojeńska, D. Żołyńska, G. Żołyńska, G. Litwinczuk, P. Popławska,  G. Gajko)

II semestr

4.      II miejsce w gimnazjadzie powiatu w unihokeju i III miejsce w finale grupy południowej ( A. Gajko, G. Gajko, A. Litwińczuk, K. Sokołowska, U. Osmólska, M. Wojeńska, D. Żołyńska, G. Żołyńska, G. Litwinczuk, K. Świerżewska, B. Majek, M Matysiak)

5.     III miejsce w piłce nożnej w eliminacjach Coca-cola Cap (M. Wojeńska, A. Litwinczuk, U. Osmólska, K. Sokołowska, G. Litwinczuk, D. Żołyńska, G. Żołyńska, G. Gajko, M. Matysiak, B. Majek)

6.     Turniej szkół im. Jana Pawła II w tenisie stołowym

G. Litwinczuk – 1 miejsce

A. Litwinczuk  - 3 miejsce

D. Żołyńska – 5 miejsce

  7.  IV miejsce  w wojewódzkich zawodach sportowo – pożarniczych w Tykocinie

 ( U. Osmólska, K. Sokołowska, A. Litwinczuk, D. Żołyńska, G. Żołyńska,    J. Antoszuk, M. Kudrewicz, M. Roszkowska, Z. Wiercińska, G. Zajączkowsk

Barbara Sęk

Wiadomości

Kontakt


  • Zespół Szkół w Boćkach
    ul. Dubieńska 4
    17-111 Boćki




  • / fax:(85)731-31-68
    sekretariat czynny w godz. 8.00- 16.00
    tel. (85)731-31-68
    księgowość czynna w godz. 8.00- 16.00
    tel.(85)731-31-67


Galeria zdjęć