• Żegnaj szkoło:)!

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

19 czerwca 2009r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Absolwenci gimnazjum i  szkoły podstawowej przygotowali  montaż satyryczny i na wesoło przedstawili scenki    z „życia szkoły”, dziękując nauczycielom za trud edukacji, pracownikom szkoły,  rodzicom, jak też swoim młodszym koleżankom i kolegom za wsparcie na szczeblach „kariery uczniowskiej”.

Następnie wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe, dyplomy, a ich rodzice listy gratulacyjne. Pani dyrektor podziękowała     rodzicom, instytucjom prywatnym i innym osobom za okazaną pomoc i zaangażowanie w sprawy szkoły. Były kwiaty, życzenia, a także popłynęły łzy, kiedy rozstawaliśmy się z naszymi absolwentami. Pozostali uczniowie ze swymi wychowawcami udali się do swych klas, gdzie otrzymali  świadectwa i ciepłe słowa         „ miłego odpoczynku i do zobaczenia  we wrześniu”!