• Witaj szkoło!

WITAJ  SZKOŁO!

Rok szkolny 2008/2009 rozpoczął się tradycyjnie od Mszy świętej w świątyniach obu wyznań. Następnie przed budynkiem szkoły wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice i zaproszeni goście oglądali krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów  pod kierunkiem pani Krystyny Wołosik i pani Cecylii Dermiahy. Młodzi aktorzy żegnali lato i snuli plany na kolejne miesiące, ale też wspomnieli czas, kiedy to nie można było  we wrześniu pójść do szkoły, gdyż wybuchła II wojna światowa.

W tym ważnym momencie wsparli młodzież swoją obecnością oraz życzeniami: dyrektor szkoły Hanna Puchalska, duchowni obu wyznań, przedstawiciel organu prowadzącego szkołę Stanisław Charyton oraz przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Rzepniewska. Na uroczystości nie zabrakło tez emerytowanej pani dyrektor Krystyny Ulikowskiej.

Choć dzień nie był zbyt wyczerpujący, to wszyscy jednak poczuli, że należy zmienić przyzwyczajenia i wziąć się do pracy zgodnie z uzyskanym od wychowawców w tym dniu rozkładem lekcji.

Jolanta Łucjan