Sukcesy uczniów i nauczycieli w konkursach pozaszkolnych 2015/2016 Sukcesy uczniów i nauczycieli w konkursach szkolnych 2015/2016 Najlepszy sportowiec gimnazjum 2015 - dziewczęta Najlepszy sportowiec - chłopcy 2015 2014/2015 Osiągnięcia sportowe dziewcząt gimnazjum

Sukcesy uczniów i nauczycieli w konkursach

Sukcesy uczniów i nauczycieli w konkursach pozaszkolnych 2015/2016

Sukcesy uczniów i nauczycieli w konkursach pozaszkolnych 2015/2016

 

Nazwa konkursu

Organizatorzy

Sukcesy uczniów(laureat, miejsce,  nazwisko,  n-l opiekun)

„Zrób niedźwiedziom przysługę. Edukacja dla zrównoważonego rozwoju w szkołach podstawowych”

Fundacja Uniwersytet Dzieci

Aura, DBU

Nagroda II stopnia

 

Alicja Szymczuk

„Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym”

Białostockie Muzeum  Wsi

Wyróżnienie Gabriela Markowska

n-l Elżbieta Lewandowska

„Spotkanie z poezją i prozą o tematyce paschalnej”

Stowarzyszenie Bractwo Prawosławne Św. Cyryla i Metodego w Bielsku Podlaskim

Ucz. Natalia Kuczyńska kl. IIA

- 3 miejsce

n-l Julita Niczyporuk

 

Ucz. Weronika Niczyporuk – wyróżnienie

n-l Mirosław Niczyporuk

XI Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „Owady leśne”

SP nr 3 w Bielsku Podlaskim i Nadleśnictwo w Bielsku Podlaskim

Ucz. Anna Aleksiejuk – IIIA sp

- wyróżnienie

n-l Ewelina Bolesta

„Mistrz ortografii”

SP nr 2 w Bielsku Podlaskim

Ucz. Martyna Stasiewicz kl.IIIA sp

- wyróżnienie

n-l Ewelina Bolesta

„Najpiękniejsza szopka lub gwiazda”

SP im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym

Laureaci ucz. kl. IIBsp: Mateusz Tomasz Jurczuk

Kacper Paweł Musiweicz

Hubert Lipiński

Natalia Zawadzka

n-l Alicja Bociuk

 

Konkurs plastyczno– literacki  „Patron w wierszu i obrazie – tworzę z rodzicami”

SP im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym

Laureaci ucz. kl. IIB sp:

Natalia Zawadzka

Mateusz Tomasz Jurczuk

 

n-l Alicja Bociuk

XI Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „Zwierzęta Leśne”

Nadleśnictwo Bielsk Podlaski i SP nr 3 w Bielsku Podlaskim

Natalia Zawadzka kl. IIBsp – 2 miejsce  

n-l Alicja Bociuk

XI Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo - Społecznej

Nadleśnictwo Bielsk Podlaski i SP nr 3 w Bielsku Podlaskim

Natalia Kuczyńska – 1 miejsce

Maciej Fiodoruk – 2 miejsce

n-l Alicja Bociuk

„Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Biuro Kampanii 

3 laureatów kl. IIIB

n-l Anna Marczuk

XIV Edycja  Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej

Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe w Polsce

Wyróżnienie Weronika Niczyporuk

 

n-l Alina Kolejkowicz

Międzyszkolny Konkurs  Piosenki o św. Janie Pawle II

ZS im Jana Pawła II w Rudce

I miejsce w kat. Gimnazjum

Magda Wojeńska, Katarzyna Sokołowska kl. IIIB ; Ewa Andrzejewska kl. IIA; Monika Roszkowska, Julia Somers kl. IB

III miejsce w kat. SP 0 – III

Malinowska, Topczewski, Michalska, Tymoszewski

n-l Zyta Hryń – Michalska

 

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

Tytuł Yangstar – Marta Derehajło kl. IIIA gimn.

n-l Inga Rawińska

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

199 gim. 2555 szkół, laureaci z 13 gim.

Laureat  Marta Derehajło kl. IIIA gim.

n-l Kazimierz Pietraszko

„Trzymaj Formę”

 

Sanepid Bielsk Podlaski

Wyróżnienie dla gimnazjum za działania prozdrowotne

 

Ogólnopolski Konkurs Pierwszy Mail – Bezpieczeństwo w Internecie pod patronatem  MEN

Wirtualna Polska

Zdobycie certyfikatu umiejętności bezpiecznego korzystania  z poczty e-mail dla uczniów ZS w Boćkach w ramach ogólnopolskiej akcji „Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie”

Kl.IV sp

n- l Barbara Sęk

Udział w Ogólnopolskim Programie „ Żyj Smacznie i Zdrowo”

 Winiary pod patronatem MEN i Ministerstwa Zdrowia

Wyróżnienie dla projektu zdrowotnego

ucz. kl. II B gimnazjum:

Paulinie Popławskiej

Ewelinie Dmitruk

Angelika Gajko

Katarzyna Świerżewska

 

n-l Barbara Sęk

 

Tytuł najlepszego ambasadora  6 Edycji Ogólnopolskiego  Programu  „Żyj smacznie i zdrowo” – uzyskała p. Barbara Sęk zdobywając nagrodę główną  Laptop Asus ufundowany przez firmę Winiary.

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt


  • Zespół Szkół w Boćkach
    ul. Dubieńska 4
    17-111 Boćki




  • / fax:(85)731-31-68
    sekretariat czynny w godz. 8.00- 16.00
    tel. (85)731-31-68
    księgowość czynna w godz. 8.00- 16.00
    tel.(85)731-31-67


Galeria zdjęć