FERIE NA SPORTOWO

W drugim dniu ferii zimowych,  28 stycznia, trzydziestoosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół w Boćkach pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego - pani Eugenii Matwiejuk, pana Marcina Sawickiego oraz pedagoga szkolnego - pani Anny Marczuk, uczestniczyła w wyjeździe do Parku Wodnego w Hajnówce.

Uczniowie mogli skorzystać z licznych atrakcji dostępnych w Parku Wodnym: basenu rekreacyjnego, mini zjeżdżalni, sztucznej rzeki lub fal morskich, licznych masażerów, podwodnego gejzeru, przeciwprądów, basenu jaccuzi. Bardziej zaawansowani w umiejętnościach pływackich mieli do dyspozycji sześć  25-metrowych torów na basenie sportowym.

Dzięki współpracy z Urzędem Gminy w Boćkach, który nieodpłatnie udostępnił przejazd autokarem, uczniowie naszej szkoły na sportowo i w miłej atmosferzmogli spędzić ten mroźny zimowy dzień ferii szkolnych.